Odpovídáte na názor ke článku Konzervou ve středním věku.
co sa tyka hw tak suhlasim robim to tak isto s pc aj telefonmi.
co sa tyka sw tak tam som neni konzerva ;)
Přečteno 43 949×
Přečteno 23 097×
Přečteno 19 014×
Přečteno 17 879×
Přečteno 16 780×