Odpovídáte na názor ke článku Konzervou ve středním věku.
25. 12. 2011 9:41
ubuntu? to neni kdovijaky konzervativismus. proc nepouzivate alespon Debian? kdyz uz ne Slackware? ;-)
…co se nehodí jako zprávička ani jako článek a zaujalo mě to
root.cz/autori/pavel-chalupa
kregion.cz
Přečteno 43 933×
Přečteno 23 095×
Přečteno 19 012×
Přečteno 17 877×
Přečteno 16 776×