Odpovídáte na názor ke článku Konzervou ve středním věku.
Na tejto Nokii (ani iných) som si nikdy nezvykol, že keď vlaziem do nejakého nastavovania, kde sa niečo zadáva (napr. dám upraviť číslo kontaktu), tak aby som to zrušil, musím celé políčko vymazať. Príde mi to strašne neintuitívne a furt som mal pocit, že príslušná položka mizne.
Přečteno 43 949×
Přečteno 23 097×
Přečteno 19 014×
Přečteno 17 879×
Přečteno 16 780×