Odpovídáte na názor ke článku Jak jsem snil o budoucnosti desktopu.
16. 10. 2007 14:10
Debian? IMHO splňuje všechno co jsi popsal, ale možná je to rukama.
…co se nehodí jako zprávička ani jako článek a zaujalo mě to
root.cz/autori/pavel-chalupa
kregion.cz
Přečteno 44 006×
Přečteno 23 100×
Přečteno 19 017×
Přečteno 17 884×
Přečteno 16 782×