Hlavní navigace

ZivotLaskaOnline.cz

19. 10. 2006 20:57 (aktualizováno) Tomáš Kavalek
To co tady budu psát, pod to bych se snad neměl ani podepsat, protože lidi co mě neznaj, mě poznaj v ne moc dobrým světle, a ty co mě znaj, tak ty už nade mnou asi opravdu zakroutí hlavou. Takhle jsem přemýšlel, že s holkama nevydržím moc dlouho vycházet naživo, ale povídat si s nima online, po ICQ, Jabberu nebo po xchatu vydržím hodiny a hodiny. I ty holky řikají, že jsem super, ale jakmile se máme někde potkat, tak to skončí katastrofou. A teď můj plán.

Výhoda hlavně spočívá v tom, že je vám jedno jak dotyčná vypadá, a dál, když se s ní zrovna nechcete bavit, řeknete, že musíte do práce, nahodíte „away message“ a nikdo nic nepozná, i když dál sedíte u počítače. Takze založím firmu ZivotLaskaOnline.cz, lidi se budou online bavit, online budou večeřet, online se budou konat svatby, online budou… sakra, jak ale online počnou děti a budou je online vychovávat? Aha, tak to jsem nedomyslel. Leda, leda že by se ta oplodňující tekutina posílala k dotyčné nějakou expresní balíkovou službou, ale to by se zase vyskytl určitě problém ve výběrovém řízení. Nejhorší je, jak by se kontrolovalo něco jako poštovní, nebo spíš kurýrní tajemství, aby se to dostalo k cíli od správného zdroje, nedošlo k záměně, nedejbože k nečekanému odebrání vzorku a rozdvojení zásilky…

No děti, konec pohádky, strejda Tomáš má občas takovéhle psychostavy, že vymýšlí hlouposti, alespoň jsem stvořil svůj první zápis do blogu, doufám, že není v rozporu z pravidly blogování a že takhle to nikdy nedopadne.

Sdílet