Hlavní navigace

Marps blog - Témata označená nálepkou Internet

 • Další zboží v e-shopu

  Na přání jsem přidal další zboží do našeho i vašeho LinuxMarketu. Jde o nové typy triček – Hacker a Linus v černé a bílé barvě (viz foto dole). Dále jsme přidali alkohol s etiketami s tématikou Linuxu, nový typ pivního keramického korbele s potiskem a termohrnky a termoláhve. Letošní ročník LinuxDays 2013 se uskuteční 5. a 6. října v Praze v areálu ČVUT v Dejvicích na Fakultě Informačních Technologií…
  22. 9. 2013 17:31 (aktualizováno)
 • Nové samolepky a trička

  Vyrobili jsme nové typy samolepek na PC a notebooky! Přešli jsme na nový typ triček fy FRUIT Of The LOOM, které jsou vysoce kvalitní, včetně kvalitního laserového potisku – cena se sice o něco zvýšila oproti staršímu typu triček fy Adler a sítotisku, ale je to vyvážené kvalitou! [gallery link=„file“ columns=„4“]
  20. 9. 2013 11:26 (aktualizováno)
 • Jedeme dál a víc ;)

  LinuxMarket po krátké dovolené opět přijímá objednávky. A od září 2013 se můžete těšit na rozšíření sortimentu o: 1. Destiláty a vína s originálními etiketami s tématikou Linuxu 2. Nový typ keramického půllitru s konfigurátorem motivů 3. Termosky, termo-hrnky, termo-láhve s tučňákem 4. Doplňky pro Vaše auto – podložky pod SPZ, přívěsky, fólie, magnetické nálepky atd.
  7. 8. 2013 9:30
 • Upozornění - LinuxMarket

  Provoz o prázdninách! V době od 20.07.2013 do 11.08.2013 nebude LinuxMarket vyřizovat objednávky z důvodu dovolené. Všechny objednávky z této doby budou vyřízeny až od 12.08.2013! Děkujeme za pochopení! Tým LinuxMarketu
  1. 7. 2013 14:32
 • Trička s límečkem

  Zajistil jsem na LinuxMarketu nový typ triček – oblíbená polo trička s límečkem. Polo triko je ze 100% bavlny, s límečkem, pánský i dámský střih a má vyšší gramáž 220gm/m², zaručující pohodlný pocit při nošení. Laserový potisk na tomto triku je odolný proti praní pouze při dodržování doporučené údržby.
  6. 6. 2013 15:32 (aktualizováno)
 • Malá anketa

  Chtěl bych touto cestou zjistit, co byste si přáli na LinuxMarketu. Jaké nové zboží, dárky, témata na trička nebo služby by vás, čtenáře Rootu, zajímaly nebo potěšily. Snažím se o to, aby se k nám do e-shopu zákazníci vraceli a byli s našimi službami spokojeni. Odpovídat můžete v diskuzi pod článečkem nebo můžete přímo napsat email z obchodu ze stránky Kontaktujte nás. Každou odpověď budu brát v úvahu – jen tak zjistím, co ještě zlepšit, co zdokonalit nebo i čeho se vyvarovat.
  16. 5. 2013 4:54 (aktualizováno)
 • LinuxMarket a Slovensko

  Takže linuxáci ze Slovenska již můžou objednávat z LinuxMarketu. Slovenských zákazníků přibývá, takže jsme upravili poštovní moduly i ceny v €. Za posledních 14 dní šly třeba na Slovensko tučňáci ve střední velikosti (55cm), spousta samolepek a nějaké ty trička. Zboží do Slovenské republiky zasíláme Českou poštou a pouze po zaplacení bankovním převodem – dobírka pomocí České pošty je šíleně drahá…ostatně i poštovné na Slovensko je docela předražené, ale za tohle my nemůžeme ;)
  30. 4. 2013 6:53 (aktualizováno)
 • Novoty na LinuxMarketu

  Tak nám přibyly novinky na LinuxMarketu ;) Nové plyšové hračky, nové hrnky, nové služby. A novinek bude přibývat – děláme online konfigurátor triček, kde si budete moct sami naklikat barvu a velikost trička, logo distribuce či obrázek a umístnění loga nebo obrázku na tričku. Nyní je v nabídce celkem 55 druhů zboží a služeb!
  14. 4. 2013 7:58 (aktualizováno)
 • Nechápu přístup některých lidí

  Jak víte, jsem zakladatelem a správcem linuxového e-shopu LinuxMarket. Když jsem loni s tímto nápadem přišel, nejprve jsem zjišťoval situaci na „trhu“ a když jsem viděl, že zde nic podobného (až asi na dva jaksi neaktivní obchůdky, butiky) v ČR není, tak jsem si řekl, že tohle je věc, která zde chybí, linuxáci budou mít svůj e-shop s věcmi s tématikou linuxu a že budu tímto linuxové komunitě prospěšný.
  18. 3. 2013 10:42 (aktualizováno)
 • Plakátek...

  Plakátek ke stažení: Můžete si plakátek ve velikosti A4 v PDF stáhnout, vytisknout v jakémkoliv množství a dát třeba na nástěnku ve škole, na koleji, v práci ap.
  11. 3. 2013 13:45 (aktualizováno)