Odpovídáte na názor ke článku News Corp a Yahoo!, proč ne....
Koupi Yahoo by se akorat rozsiril Murdochuv defacto monopol - jiz ted vlastni nejake 3/4 svetovych medii. Nikde neni receno, ze by Murdoch mel zajem na podpore open source projektu, ktere podporuje Yahoo. Murdoch ma zajem na vecech, ktere sypou prachy. Otazka je, kolik sypou ty podporovane projekty.
Přečteno 18 861×
Přečteno 18 181×
Přečteno 16 511×
Přečteno 14 868×
Přečteno 11 026×