Odpovídáte na názor ke článku WizPy a Android.
[4]:
Zevraj sa nepredava? huh? A zevraj sa nedokoncuju finalana verzia? huh? Neviem odkial beres informacie, ale su dost nepravdive.
O finalej verzii:
The device will hopefully go on sale for developers in December, with mass-market to follow when the software is ready
Přečteno 43 411×
Přečteno 22 980×
Přečteno 18 984×
Přečteno 17 840×
Přečteno 16 732×