Odpovídáte na názor ke článku WizPy a Android.
4. 12. 2007 9:50
neviem ci si pocul o tomto http://www.openmoko.com/ ale skor sa tesim na neo1973 ako na androida
…co se nehodí jako zprávička ani jako článek a zaujalo mě to
root.cz/autori/pavel-chalupa
kregion.cz
Přečteno 43 411×
Přečteno 22 980×
Přečteno 18 984×
Přečteno 17 840×
Přečteno 16 732×