Odpovídáte na názor ke článku SMSky od operátora na novou SIM kartu.
u mňa sa to deje, ale len na Vodafone čisle - chodia mi SMS o tom, že sa niekomu narodilo dieťa alebo či nechcem nejaké lístky niekam na koncert. A samozrejme na Vianoce.
O2 číslo síce sem-tam "oskenuje" automat (zazvoní to a koniec - podľa čísla na nete nájdené rôzne ponúkacie firmičky), ale normálny hovor nikto neuskutoční. Iba raz volalo priamo O2 či nechcem mobilný net - práve vtedy som ho skutočne chcel aktivovať, tak aspoň slečna si niečo zarobila a ja som ho po týždni zrušil :-)
Přečteno 43 977×
Přečteno 23 098×
Přečteno 19 015×
Přečteno 17 883×
Přečteno 16 781×