Odpovídáte na názor ke článku SMSky od operátora na novou SIM kartu.
odportoval jsem od vodafonu někdy v prosinci, zatím pořád každý měsíc posílají smsku "vaše vyúčtování na 0 Kč...". jsem zvědavý, jak dlouho jim to vydrží. nějaký analytik to úplně nedomyslel :-)
Přečteno 43 963×
Přečteno 23 098×
Přečteno 19 015×
Přečteno 17 883×
Přečteno 16 781×