Odpovídáte na názor ke článku Rada pro rozhlasové a televizní vysílání vs Telefonica/O2.
Dobrý den,
nevím, jestli jsem na správné adrese, ale máme problém s kabelovou televizí firmy OSEX (majitel p. Osif). Příjem signálu vcelice nekvalitní, programy nejsou takové, které platíme. Na firmu OSEX není spojení (alespoň mě telefony nebere), na e:maily neodpovídá a vůbec nevím, jak se zachovat. Nebudu platit za něco, co nefunguje. Můžete mi, prosím,, poradit jak se máme bránit.
Děkuji a s pozdravem
Jiřina Nohejová
Na Vyhaslém 3261
272 01 Kladno
e:mail : Jirina. Nohejova@seznam.cz
Přečteno 44 003×
Přečteno 23 100×
Přečteno 19 016×
Přečteno 17 884×
Přečteno 16 782×