Odpovídáte na názor ke článku Proč je chybou používat Ubuntu.
> A politika jejich fór vůči ostatním také není zrovna férová
A taky jsou zodpovědní za změny klimatu, a to, že stále není světový mír. Nebo snad máte pocit, že jsou fóra Ubuntu optimalizovaná na to, aby si uzurpovala první místa ve vyhledáváčích?
Přečteno 43 947×
Přečteno 23 095×
Přečteno 19 013×
Přečteno 17 878×
Přečteno 16 779×