Odpovídáte na názor ke článku Proč je chybou používat Ubuntu.
Ja si nemyslim, ze pouzivani Ubuntu se da oznacit vseobecne za chybu. "Chyba muze predstavovat odchylku od normy nebo pozadovaného stavu, popr. porusení daných pravidel." (cs.wikipedia.org). Nevim o zadne norme nebo pravidlech pro pouzivani Linuxu. Pozadovany stav Linuxu si kazdy predstavuje jinak, takze co nekomu vyhovuje nemusi vyhovovat jinemu.
Přečteno 43 890×
Přečteno 23 090×
Přečteno 19 011×
Přečteno 17 875×
Přečteno 16 772×