Odpovídáte na názor ke článku Proč je chybou používat Ubuntu.
"jenže ono je důležité měnit i jiné věci(jako třeba desktop) a tam je ubuntu daleko aktivnější než ostatní firmy... ;)"
hm, a v com? ze inak vyzeraju systemove notifikacie? :-)
tak to je fakt aktivita.
Přečteno 43 892×
Přečteno 23 090×
Přečteno 19 011×
Přečteno 17 875×
Přečteno 16 772×