Odpovídáte na názor ke článku Proč je chybou používat Ubuntu.
1) Canonical je na rozdíl od RH zaměřen na desktop, potřebuje především uživatelsky příjemné prostředí. RH zase co nejvýkonnější kernel. Ono udržet spokojené miliony domácích uživatelů také něco stojí a u sw používaného zadarmo to nikdo dělat nechce.
2) RH je s tržbami asi trochu jinde než Canonical. Uživatelé, co zadarmo používají Ubuntu by si těžko platili u RH nějakou podporovanou verzi. Tím, že je naženete na Fedoru RH nijak zvlášť nepomůžete.
Přečteno 43 954×
Přečteno 23 097×
Přečteno 19 014×
Přečteno 17 880×
Přečteno 16 780×