Odpovídáte na názor ke článku Proč je chybou používat Ubuntu.
Myslím, že to jsou jen demagogické kecy zcela odporující principu svobodného software. Ubuntu nedělá vůbec nic špatného, naopak jeho přínos komunitě je zcela zřejmý a neoddiskutovatelný, nehledě na skutečnost, že spousta dalších projektů na Ubuntu staví a počítám, že málo kdo z těch lidí hackuje kernel nebo jinou aplikaci. Zkrátka nemusím být přece kernel developer, nebo vůbec programátor, abych byl komunitě prospěšný. BTW. Ubuntu přece jen nějaký ten podíl na vývoji má, není nulový a Samotný Mark Shuttleworth udělal svého času v Debianu určitě také dost práce.
Přečteno 43 951×
Přečteno 23 097×
Přečteno 19 014×
Přečteno 17 879×
Přečteno 16 780×