Odpovídáte na názor ke článku Pohádka o Softwarovi.
vedel by mi to niekto vysvetlit viac lopatisticky ?
pochopil som spravne, ze ide asi o nabehnutie systemu do 1 sekundy, a velkosti 20MB ?
ale nechapem co maju reprezentovat BSD deti a preco ich menil na GPL ?
a preco nechce pan Software zverejnit svoj vytvor ?
Přečteno 43 971×
Přečteno 23 098×
Přečteno 19 015×
Přečteno 17 883×
Přečteno 16 781×