Odpovídáte na názor ke článku Pohádka o Softwarovi.
Kdyby tatínek místo roku optimalizace dělal třeba měsíc na softwaru pro zákazníka, tak by si na to SSDčko úplně v pohodě vydělal a ještě by mu zbylo.
Má dvě možnosti:
1. rok optimalizovat a vydělat 0 Kč
2. měsíc pracovat pro zákazníka a vydělat ( - cena SSD). Navíc bude mít ještě zbývajících 11 měsíců čas, kdy může taky pracovat a vydělat tak mnohem víc a na konci roku dětem koupit třeba úplně nové auto.
Kterou možnost si asi vybere?…
Přečteno 43 969×
Přečteno 23 098×
Přečteno 19 015×
Přečteno 17 883×
Přečteno 16 781×