Odpovídáte na názor ke článku Ministerstvo MŠMT v zajetí Microsoftu.
[37] zmineny nejmenovany prohlizec umi implementovat HTML bez problemu. To, kvuli cemu ho polovina sveta nenavidi, je implementace CSS, nikoli HTML. Ale s tou ma problem i FF :(.
Přečteno 43 996×
Přečteno 23 100×
Přečteno 19 016×
Přečteno 17 884×
Přečteno 16 782×