Odpovídáte na názor ke článku Ministerstvo MŠMT v zajetí Microsoftu.
[57] Cim mene clovek umi pouzivat pocitac, tim vic je mu jedno, ze tam ma linux namisto widli. To je odzkousena praxe.
[28] - JDT - ODF si muzete do ZX spectra naportovat, nic vam v tom nebrani. V tom je ten rozdil oproti MSopici s jejim uzavrenym doc - ten dokonale nenaimplementujete nikdy nikam.
Přečteno 43 996×
Přečteno 23 100×
Přečteno 19 016×
Přečteno 17 884×
Přečteno 16 782×