Odpovídáte na názor ke článku Ministerstvo MŠMT v zajetí Microsoftu.
Jeste bych vam , mily XYZ, rad sdelil, ze to, ze si neco nedovedete predstavit, jeste neznamena, ze to neni mozne. Nezbyva nez vas odkazat na studium materialu Novellu, pripadne i RedHatu, kde byste se mohl seznamit se softwarem a resenimi, o kterych nemate pravdepodobne ani poneti.
..
..
Museji nam porad kazat omezenci ?
Přečteno 43 996×
Přečteno 23 100×
Přečteno 19 016×
Přečteno 17 884×
Přečteno 16 782×