Odpovídáte na názor ke článku Ministerstvo MŠMT v zajetí Microsoftu.
....jeste malej vyblev :-) tyhle veci maj resit dobry importy/exporty v programech a ma bejt na kazdym co pouziva za software....... diky Sunu snad toto bude i pro MSOff.....
je zajimavy, ze na nekompatibilitu grafickych fomatu a s nima spojenyma problemamam a jako ze jich je hoooodne si nikdo nestezujete.....
Přečteno 43 996×
Přečteno 23 100×
Přečteno 19 016×
Přečteno 17 884×
Přečteno 16 782×