Odpovídáte na názor ke článku Ministerstvo MŠMT v zajetí Microsoftu.
[29] Pak je třeba vybrat platformu, která je dostatečně univerzálně použitelná. Je to výrazně lepší alternativa, než mít adminy pro Windows, adminy pro MacOS X, adminy pro Linux, další adminy třeba pro Solaris... A samozřejmě různý SW pro Mac, pro Windows, pro Linux, pro Solaris, v různých verzích, vzájemě mizerně spolupracující... Výzvu typu "buďte heterogenní firmou" může napsat jen ten, kdo nikdy neadministroval žádnou větší síť.
Přečteno 43 996×
Přečteno 23 100×
Přečteno 19 016×
Přečteno 17 884×
Přečteno 16 782×