Odpovídáte na názor ke článku Ministerstvo MŠMT v zajetí Microsoftu.
11. 2. 2007 23:09
[29] s/uzivatelu/pracovniku
…co se nehodí jako zprávička ani jako článek a zaujalo mě to
root.cz/autori/pavel-chalupa
kregion.cz
Přečteno 43 971×
Přečteno 23 098×
Přečteno 19 015×
Přečteno 17 883×
Přečteno 16 781×