Odpovídáte na názor ke článku Ministerstvo MŠMT v zajetí Microsoftu.
[21] - autocont je bohuzel kapitola sama o sobe - resp. jakakoliv vetsi zakazka v IT v cele CR (ne jenom statni) - mel jsem moznost s lidmi kteri kolem techto zakazek motali tu "cest" delat - jsou to ubozi kreteni kteri jenom hrabou penize, uplati cokoliv ale umi uplne hovno.
Přečteno 43 919×
Přečteno 23 092×
Přečteno 19 012×
Přečteno 17 876×
Přečteno 16 774×