Odpovídáte na názor ke článku Microsoft nechce nové zákazníky.
20. 4. 2007 18:28
Díky za komentáře, aspoň jsem se dodatečně pobavil. Článek jsem nepochopil.
…co se nehodí jako zprávička ani jako článek a zaujalo mě to
root.cz/autori/pavel-chalupa
kregion.cz
Přečteno 44 005×
Přečteno 23 100×
Přečteno 19 017×
Přečteno 17 884×
Přečteno 16 782×