Odpovídáte na názor ke článku Microsoft nechce nové zákazníky.
20. 4. 2007 14:52
Aby k tobě nenaběhla policie s instalačním CD Windows a nezačali jmenem zákona instalovat :)
…co se nehodí jako zprávička ani jako článek a zaujalo mě to
root.cz/autori/pavel-chalupa
kregion.cz
Přečteno 43 974×
Přečteno 23 098×
Přečteno 19 015×
Přečteno 17 883×
Přečteno 16 781×