Odpovídáte na názor ke článku Microsoft nechce nové zákazníky.
20. 4. 2007 12:35
omg, ty nepouzivas produkty firmy microsoft? jsem konsternovan
…co se nehodí jako zprávička ani jako článek a zaujalo mě to
root.cz/autori/pavel-chalupa
kregion.cz
Přečteno 43 989×
Přečteno 23 100×
Přečteno 19 016×
Přečteno 17 884×
Přečteno 16 782×