Odpovídáte na názor ke článku Microsoft nechce nové zákazníky.
19. 4. 2007 23:51
Určitě se z tebe posadí na zadek.
…co se nehodí jako zprávička ani jako článek a zaujalo mě to
root.cz/autori/pavel-chalupa
kregion.cz
Přečteno 43 973×
Přečteno 23 098×
Přečteno 19 015×
Přečteno 17 883×
Přečteno 16 781×