Odpovídáte na názor ke článku Ještě jednou Vista a skončete ten flame.
problem je, ze root uz dlouho upada. no, a s tim upadkem se sem postupne presunuli diskutujici stejne urovne, jako ma zive. s tim se nic nenadela, maximalne clovek do nich muze trochu rypat.
[19]: jj, presne.
Přečteno 43 969×
Přečteno 23 098×
Přečteno 19 015×
Přečteno 17 883×
Přečteno 16 781×