Odpovídáte na názor ke článku Ještě jednou Vista a skončete ten flame.
ale vy tu zase nediskutujete o jadře problemu - ať si každej používa co chce(co mu přijde nejlepší...)...
Přečteno 43 904×
Přečteno 23 090×
Přečteno 19 011×
Přečteno 17 875×
Přečteno 16 773×