Odpovídáte na názor ke článku Ještě jednou Vista a skončete ten flame.
28. 11. 2007 8:24
Nechť každý používá to co mu vyhovuje a s čím umí pracovat. Howg.
…co se nehodí jako zprávička ani jako článek a zaujalo mě to
root.cz/autori/pavel-chalupa
kregion.cz
Přečteno 43 961×
Přečteno 23 098×
Přečteno 19 015×
Přečteno 17 881×
Přečteno 16 781×