Odpovídáte na názor ke článku Google Chrome/Chromium - censored.
Já jsem používal Google Chrome stable na PC (Debian) s 256 MB RAM a běhalo krásně, lépe než FF (který jinak preferuji). Teď mám o 512 MB RAM více, oba prohlížeče běží slušně (dříve o dost vítězil G Ch).
Přečteno 43 971×
Přečteno 23 098×
Přečteno 19 015×
Přečteno 17 883×
Přečteno 16 781×