Odpovídáte na názor ke článku Google Chrome/Chromium - censored.
Jinak myslím si, že horší na spotřebu paměti je OpenOffice (nyní LibreOffice), který toho spořádá více než zmíněný Chrome. Jinak Chromium mám od začátku odinstalované (nevyhovovalo, ale už nevím z jakého důvodu).
Přečteno 43 971×
Přečteno 23 098×
Přečteno 19 015×
Přečteno 17 883×
Přečteno 16 781×