Odpovídáte na názor ke článku Google Chrome/Chromium - censored.
Ja už som si zvykol a normálne síce používam Chromium, ale keď vidím, že RAM asi začne pod záťažou stávkovať tak namiesto neho zapnem Operu. Aj keď v Opere je to menšie vyťaženie RAM poznať na rýchlosti.
Přečteno 43 918×
Přečteno 23 092×
Přečteno 19 012×
Přečteno 17 876×
Přečteno 16 774×