Odpovídáte na názor ke článku Google Chrome/Chromium - censored.
24. 5. 2011 21:19
A nevíte, jak to má ten má ten kubunďácký prohlížeč, rekonq?
…co se nehodí jako zprávička ani jako článek a zaujalo mě to
root.cz/autori/pavel-chalupa
kregion.cz
Přečteno 43 971×
Přečteno 23 098×
Přečteno 19 015×
Přečteno 17 883×
Přečteno 16 781×