Odpovídáte na názor ke článku Google Chrome/Chromium - censored.
3.: Pohodlne? Zkuste si v Chrome nachlivit okolo 400 stranek, jako mam ted v FF. Pokud neexistuje nejake inteligentni rozsireni na zalozky a neco, jako BarTab pro FF, jste v kelu.
Přečteno 43 918×
Přečteno 23 092×
Přečteno 19 012×
Přečteno 17 876×
Přečteno 16 774×