Odpovídáte na názor ke článku Google Chrome/Chromium - censored.
Jo Chrome je nenažranej. Na druhou stranu je ale imho nejrychlejší z prohlížečů a prohlížet v něm net je prostě pohodlný (samozřejmě ale mám 4GB RAM, takže mě ta pamět tolik netrápí). Na druhou stranu Firefox funguje suprově i při menší RAM. Ještě tak před dvěma třema rokama na mým starým Athlonu 1,4GHz + 256MB na nějakým Ubuntu GG s Gnome běžel krásně a rychle.
Přečteno 43 971×
Přečteno 23 098×
Přečteno 19 015×
Přečteno 17 883×
Přečteno 16 781×