Odpovídáte na názor ke článku Tak mi UPC sebralo Óčko.
Ten kdo nazval televizni kanaly tim slovem "kanaly", videl daleko dopredu. Proto se vam divim, ze to tak resite :-). Bez TV se da zit, pripadne TV neni stred naseho zivota, no ne? ;-)
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 941×
Přečteno 18 905×
Přečteno 16 667×
Přečteno 14 616×
Přečteno 12 789×