Odpovídáte na názor ke článku Tak mi UPC sebralo Óčko.
10MB za 500 u UPC?? Ne díky, jsou to zloději, já mám net za 3 stovky 16/8MB a to nebydlím v Praze.
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 941×
Přečteno 18 905×
Přečteno 16 667×
Přečteno 14 616×
Přečteno 12 789×