Odpovídáte na názor ke článku Soudy mimo realitu?.
asi bych si ten hakovy kriz prelepil nejakym papirem nebo igelitem za pouziti izolepy, aby to neslo videt
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 930×
Přečteno 18 901×
Přečteno 16 659×
Přečteno 14 613×
Přečteno 12 784×