Odpovídáte na názor ke článku Phonetooth - SMS bez zbytečných závislostí..
Wammu vždy používalo wxWidgets a na Linuxu tedy GTK+, tak nevím co na vzhledu bylo nejednotného :-). Jediný problém byl v některých distribucích, že tam dlouho byly wxWidgets kompilované proti GTK+ 1.x.
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 933×
Přečteno 18 902×
Přečteno 16 663×
Přečteno 14 615×
Přečteno 12 785×