Odpovídáte na názor ke článku O Xubuntu, chybičce a velké prasečině.
a neni si lepsi na notas nainstalovat gentoo, ono kdyz je vice pocitacu k dispozici tak distcc funguje velmi dobre a k tomu i crosskompile .....
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 930×
Přečteno 18 901×
Přečteno 16 659×
Přečteno 14 613×
Přečteno 12 784×