Odpovídáte na názor ke článku O Xubuntu, chybičce a velké prasečině.
Navic jsem celkem rad ze v linuxu se da spoustu veci obejit..protoze ve vin jsou akorat 2 pripady..program prestal pracovat atd kontaktujte atd..nebo instalace aplikace se nezdarila kontaktujte atd..a neudelas nic:)..navic skoro vsechen soft je placenej takze tezko budes nekoho kontaktovat ze ti nejde crackla verze
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 930×
Přečteno 18 901×
Přečteno 16 659×
Přečteno 14 613×
Přečteno 12 784×