Odpovídáte na názor ke článku O Windows, Linuxu a hlavně o ničem z Windows 7.
hm, ja na W7 cekam jako na spasitele, XP zacinaji byt zastarale, Linux si na book dat nechci. jestli to dopadne nedobre, bude ze mne nejspis apple ovce.
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 935×
Přečteno 18 903×
Přečteno 16 664×
Přečteno 14 615×
Přečteno 12 786×