Odpovídáte na názor ke článku O Windows, Linuxu a hlavně o ničem z Windows 7.
My jsme zkoušeli Visty na 3 noteboocích a byly katastrofálně pomalé. Downgrade na XP to vždy vyřešil :-).
To, že Widle 7 jsou rychlejší z nich zabijáka Linuxu samozřejmě nedělá. Rychlejší je snad i hlemýžď.
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 935×
Přečteno 18 903×
Přečteno 16 664×
Přečteno 14 615×
Přečteno 12 786×