Odpovídáte na názor ke článku O Windows, Linuxu a hlavně o ničem z Windows 7.
Kvalitu Win7 bych posuzoval pouze podle toho, jak moc klesne užívání těchto Windows v rozporu s licencí. Pokud toto neklesne, tak je to podle mě spíš jenom příznak toho, že lidi používají Windows jenom ze setrvačnosti. Jinak by si to přece byli ochotní koupit ...
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 935×
Přečteno 18 903×
Přečteno 16 664×
Přečteno 14 615×
Přečteno 12 786×