Odpovídáte na názor ke článku O Windows, Linuxu a hlavně o ničem z Windows 7.
Hezké povídání, napsané čtivě a tak. Možná někomu i začne v hlavě hlodat brouček na W7. Dokud ale budou windows jako takové napadnutelné virem (mnohdy tak, že si toho uživatel ani nevšimne), používat je určitě nezačnu jako operační systém, kterým by měly být.
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 935×
Přečteno 18 903×
Přečteno 16 664×
Přečteno 14 615×
Přečteno 12 786×