Odpovídáte na názor ke článku O Windows, Linuxu a hlavně o ničem z Windows 7.
Nič proti Windows, na jednom stroji mám stále XP na hranie, ale predpokladám, že always on top, scrollovanie v neaktívnom okne, priraďovanie klávesových skratiek oknám a podobné veci ešte stále nie sú v základnej výbave. Bez týchto drobností už nedokážem existovať, takže prechod na W7 nehrozí.
Autor pracuje ve společnosti spravující počítačové sítě a používá Gentoo. Má rád otevřená řešení, pořádek v systému a sklenici vychlazeného piva.
Přečteno 33 935×
Přečteno 18 903×
Přečteno 16 664×
Přečteno 14 615×
Přečteno 12 786×